Договор оферты

ФОП Баглаєнко Юлія Андріївна, що діє на підставі запису в ЄДР № 1620343406168

 від 29.08.2018р.,(далі – «Виконавець»), керуючись ст. 633 (627, 638-641) і Главою 63 Цивільного кодексу України, пропонує послуги бронювання необмеженому колу фізичних осіб – споживачів (далі – «Замовникам»), у подальшому Сторони, домовилися укласти цей Публічний договір-оферти (далі – «Договір») на нижчевикладених умовах:

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Даний Договір є публічним договором-оферта (надалі – Договір), який вважається укладеним між Виконавцем, з однієї Сторони, та Замовником, з іншої сторони, з моменту Акцепту останнім всіх без винятку умов та положень даного Договору, який розміщується на сайті http://www.hotel-sunlight.com.ua/.

1.2. Відповідно до п.2 ст.642 Цивільного Кодексу України у разі прийняття споживачем послуг та умов бронювання, викладених на сайті та їх замовлення шляхом натискання на кнопку «Забронювати» чи їх оплати є згодою та укладанням Договору публічної оферти на послуги бронювання.

1.3. Додатково Замовник повинен ознайомитися з умовами тимчасового проживання на об’єкті(ах) на які він здійснює бронювання, встановлені приймаючою стороною (Адміністрацією). Вищевказані умови тимчасового проживання (далі- Правила) відображені в Публічному договорі-оферти на послуги тимчасового проживання, які також розміщується на сайті.

1.4. В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Виконавець зобов’язується надати Замовнику оплачені ним Послуги по бронюванню (надалі – Послуги), з подальшою метою тимчасового проживання у них Замовника, а Замовник зобов’язується прийняти дані Послуги і дотримуватися Правил, встановлених Адміністрацією.

1.5. Місцезнаходження (адреса) Готелю де надаються у подальшому послуги тимчасового проживання та додаткові послуги є: вулиця Киргизька, будинок 19-Б, м.Харків, Україна.

1.6. Діями, що свідчать про згоду Замовника дотримуватись умов цього Договору та Правил є Акцепт Замовника з умовами Публічного договору оферти.

1.7. Перелік, умови оплати за послуги та порядок надання Послуг деталізовано в Договорі.

1.8. Вартість послуг бронювання визначається в розмірі вартості тимчасового проживання і зазначена згідно прейскуранта цін на тимчасове проживання приймаючою стороною, яка у подальшому надає послуги тимчасового проживання Замовнику. З прейскурантом цін Замовник має можливість ознайомитись на сайті _____________, по телефону, чи у рахунку-фактури (на вибір Замовника).

1.9. Послуги бронювання надаються Замовнику виключно та на умовах 100% передплати Виконавцю за його послуги бронювання.

1.10. Замовник отримує право на отримання послуг бронювання за умови 100% передплати, а також отримання Виконавцем документів підтверджуючих оплату послуг бронювання в повному обсязі, у відведений на те час.

1.11. Виконавець надає Послуги, використовуючи мережу Інтернет, соціальні мережі, телефонний зв’язок, електронну пошту.

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

2.1. Замовник має право:

2.1.1. Отримати послуги бронювання в обсязі та на умовах відповідно до цього Договору.

2.1.2. Отримувати необхідну та достовірну інформацію від Виконавця, про його діяльність, обсяг послуг, що ним надаються.

2.1.3. Звертатись до Виконавця з пропозиціями щодо покращення наданих Послуг, які Виконавець має право розглядати та приймати на свій розсуд.

2.2. Замовник зобов’язується:

2.2.1. При зверненні до Виконавця за наданням Послуг бронювання надати Виконавцю копію паспорту, чи інший документ котрий підтверджує його особу та повноліття, його електрону адресу та контактні дані (номер телефону) для зв’язку.

2.2.2. Не допускати користування Послугами Виконавця сторонніх осіб, якщо інше прямо не передбачено положеннями даного Договору, не передавати копії квитанцій про сплату послуг, копію повідомлень про бронювання та копії документів стороннім особам.

2.3. Виконавець має право:

2.3.1. Вимагати від Замовника виконання умов цього Договору.

2.3.2. Використовувати адресу електронної пошти та номер мобільного телефону (месенджери), надані Замовником Виконавцю для відправлення листів Замовнику, пропозицій, підтверджень бронювання та іншої додаткової інформації, яка має відношення до Послуг згідно даного Договору.

2.3.3. Відмовити в наданні Послуг бронювання у разі порушення Замовником умов даного Договору.

2.4. Виконавець зобов’язується:

2.4.1. Забезпечувати Замовнику можливість отримання Послуг відповідно до цього Договору.

2.4.2. Надавати Замовнику Послуги з урахуванням положень законодавства України.

2.4.3. Забезпечувати Замовнику можливість отримання інформації щодо надання Послуг, з 09:00 до 21:00 за місцевим часом.

2.4.4. Не змінювати вартість за Послуги, що вже оплачені Замовником.

 1. ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ ТА ОПЛАТА ПОСЛУГ

3.1. Бронювати та користуватися послугами тимчасового проживання можуть споживачі, які досягли повноліття (18 років). Виконавець має право попросити Замовника підтвердити свій вік документально. У разі відсутності документів або відмови їх пред’явити Замовник має право відмовити в наданні Послуг.

3.2. Мінімальний термін бронювання з метою тимчасового проживання – ___, якщо інше не узгоджено додатково з Виконавцем.

3.3. Час заїзду – з 14:00 години, час виїзду до 12:00 години наступного дня за місцевим часом. Цей час застосовується незалежно від часу прибуття чи вибуття Замовника, якщо інше не обумовлено і не підтверджено в конкретному випадку Адміністратором.

3.4. Для бронювання номера в готелі необхідно відправити заявку на електронну пошту або оформити бланк заявки на сайті, також можна забронювати номер по телефону. Необхідна умова для гарантованого бронювання — оплата вартості проживання за першу добу готівкою або за безготівковим розрахунком або надання інформації про кредитну картку замовника для гарантії бронювання.

3.5. Інформація, необхідна для бронювання

 • прізвище, ім’я, по батькові гостя (-ів);
 • дата і час заїзду і виїзду;
 • категорія і кількість номерів;
 • контактні дані (телефон, адреса електронної пошти)
 • спосіб оплати
 • спеціальні побажання

3.6. статус заявки

-Заявка вважається підтвердженою після отримання гостем підтвердження про бронювання з зазначенням № броні.

-Заявка вважається непідтвердженою, якщо клієнт не отримали письмового або усного підтвердження від адміністратора готелю.

Гарантоване бронювання — заявка отримує такий статус, якщо послуги заздалегідь оплачені. При цьому бронюванні готель гарантує надання номера на період всього оплаченого строку. У разі не заїзду гостя, готель не повертає кошти в розмірі вартості проживання однієї доби.

Негарантоване бронювання — заявка отримує такий статус, якщо послуги оплачені не в повному розмірі або несвоєчасно. Негарантоване бронювання, при необхідності, може бути скасовано готелем (з попереднім повідомленням клієнта) або клієнту може бути запропонований номер іншої категорії або інший готель, що відповідає категорії з наданням трансферу.

3.7. Умови оплати

Для індивідуальних клієнтів:

Оплату за проживання необхідно здійснити протягом 3-х банківських днів з моменту підтвердження заявки готелем, але не пізніше, ніж за 24 години до дати заїзду.

Для груп, що бронюють до 15 номерів:

Оплату за проживання необхідно здійснити протягом 3-х банківських днів з моменту підтвердження заявки готелем, але не пізніше, ніж за 72 години до дати заїзду.

Для груп, що бронюють більше 15 номерів:

Оплату за проживання необхідно здійснити протягом 3-х банківських днів з моменту підтвердження заявки готелем, але не пізніше, ніж за 120 годин до дати заїзду.

Якщо клієнт порушує терміни оплати, бронювання отримує статус негарантоване.

3.8. Умови ануляції бронювання гостем

3.8.1. Гарантоване бронювання може бути анульоване Гостем тільки в письмовій формі за допомогою факсимільного зв’язку або електронною поштою.

3.8.2. Незалежно від схеми розрахунку Гість має право анулювати свою заявку на бронювання не пізніше, ніж:

за 24 години, тобто не пізніше, ніж за 1 добу до дати заїзду — для індивідуальних клієнтів;

за 72 години, тобто не пізніше, ніж за 3 доби до дати заїзду — для груп;

за 120 годин, т. е не пізніше, ніж за 5 діб до дати заїзду — для груп, при замовленні більше 15 номерів.

3.8.3. У разі якщо відмова від бронювання надходить в готель після відповідної дати, готель залишає за собою право виставити до оплати рахунок за одну ніч перебування.

3.9. Правила проживання та умови:

В усіх номерах та інших приміщеннях Готелю (окрім спеціально відведених для цього місць), суворо забороняється палити.

Готель залишає за собою право накласти на гостя штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях, тощо. При повторному випадку порушення правил, норм або розпорядку встановлених в Готелі, Готель має право виселити відвідувача-гостя.

3.9.2. Не допускається використання номерів для надання/отримання платних сексуальних послуг (стаття 303 КК України; стаття 181-1 КУпАП).

3.9.3. У нашому готелі категорично забороняється вживання наркотичних засобів або нелегальних збуджуючих або стимулюючих препаратів (статті 307, 309, КК України).

3.9.4. З метою забезпечення порядку та безпеки в Готелі, гостям забороняється порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території готелю під дією наркотичних засобів, в стані алкогольного сп’яніння проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров’я або майну інших осіб та/або Готелю.

3.9.5. У випадку завдання гостями матеріальних збитків, пов’язаних із втратою або пошкодженням майна Готелю, відшкодування завданих збитків здійснюється ними або споживачем у повному обсязі.

3.9.6. Перебування будь-яких тварин в Готелі забороняється.

3.9.7. У Готелі суворо забороняється відвідувачам-гостям заносити, демонструвати та використовувати вогнепальну, травматичну, холодну зброю (навіть при наявності на неї відповідних дозволів) та вибухозаймистих речовин.

3.9.8. Графік роботи аквапарку: ПН-ЧТ, НД: 12: 00-21: 30; ПТ, СБ: 12: 00-22: 30

Графік роботи гірок, сауни: ПН-ЧТ, НД: 14: 00-21: 00; ПТ: 14: 00-22: 00; СБ: 12: 00-22: 00

Графік роботи ресторану, барів: ПН-ЧТ, НД: 12: 00-21: 00; ПТ, СБ: 12: 00-22: 00

У вартість номера за тарифами «Без харчування, з відвідуванням аквапарку» входять: відвідування аквапарку «Джунглі» на весь період проживання в готелі до закриття аквапарку, фінська сауна, більярд, всі водні атракціони; безкоштовне відвідування спортивного басейну з 8:00 до 11:30.

Замовник може придбати у адміністратора талони на харчування. Харчування проводиться в банкетному залі в вказаний нижче час. Вихід в банкетний зал через другий поверх.

Вартість талонів: Сніданок-110,00 грн., Обід -160,00 грн., Вечеря-130,00 грн.

У вартість номера за тарифами «Все включено» входять: триразове харчування в банкетному залі на другому поверсі аквапарку «Джунглі», при наявності електронного браслета і змінного взуття, вихід через другий поверх готелю у встановлений час:

Сніданок: з 8-00 до 10-00, Обід: з 12-00 до 15-00, Вечеря: з 18-00 до 20-00,

Відвідування аквапарку «Джунглі» на весь період проживання в готелі до закриття аквапарку, фінська сауна, більярд, всі водні атракціони; безкоштовне відвідування спортивного басейну з 8:00 до 11:30.

Міні бар в номері є платним (якщо є)

Вхід в аквапарк через перший поверх готелю по електронним браслетом, обов’язково в купальних костюмах і змінному взутті, бажано в халатах.

Щоб скористатися платними послугами аквапарку «Джунглі» (їжа та напої в ресторані і барах, тир, масаж, солярій, манікюр і педикюр і т.д.), потрібно зарахувати гроші на депозит електронного браслета у адміністратора готелю. Залишок невикористаних коштів буде повернуто Вам при виселенні з готелю.

У номері є безкоштовна негазована вода «Себек» (1 пляшка (0,5 л) на 1 людину на добу), а також все необхідне для відвідування аквапарку «Джунглі»: махрові халати, банні рушники, змінна гумове взуття.

Якщо загублений електронний браслет — вартість збитку 30грн;

загублена або пошкоджена карта від номера — вартість збитку 80грн;

Особливо цінні речі Ви можете залишити в сейфі номера.

За правилами відвідування аквапарку «Джунглі» забороняється:

— входити на територію аквазони з непрозорими пакетами, сумками і т.д .;

— проносити на територію аквапарку продукти харчування і напої.

Гості самостійно несуть відповідальність за збереження особистих речей і ювелірних прикрас, залишених без нагляду на території Аквапарку.

Увага: гість несе відповідальність за речі готелю, взяті ним в аквапарк!

Відвідування гостей дозволено до 23.00!

Куріння в номерах заборонено!

Адміністрація аквапарку залишає за собою право регулювати час закриття аквапарку.

 Розрахунковий час — 12-00. ВИСЕЛЕННЯ ДО 12.00.

Перелік необхідних телефонних номерів:

 101 — Адміністратор

144 — Ресторан (Ви можете замовити їжу в номер. Режим роботи ресторану — відповідно до режиму роботи аквапарку)

Для того щоб зателефонувати в інше номер готелю, Вам необхідно набрати цифри номера, в якому проживає цікавить Вас абонент.

Для того щоб зателефонувати по місту, Вам необхідно перед номером абонента набрати цифру «9».

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

4.1. Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

4.2. Сторони не несуть відповідальність за порушення своїх зобов’язань за цим Договором, якщо воно сталося не з їх вини.

Сторона вважається невинуватою, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів для належного виконання Договору.

4.3. Жодна зі Сторін не несе відповідальність за невиконання чи неналежне виконання своїх зобов’язань по цьому Договору, якщо це невиконання чи неналежне виконання зумовлені дією обставин непереборної сили, що знаходились поза її контролем (форс-мажорних обставин).

4.4. Обмеження відповідальності Виконавця:

4.4.1. Приймаючи умови цього Договору, Замовник не має права вимагати повернення сплачених ним коштів за відповідні Послуги, а Виконавець, в свою чергу, не повертає Замовнику сплачені останнім кошти.

4.4.2. Відповідальність Виконавця перед Замовником у випадку пред’явлення останнім вимог/претензій про відшкодування шкоди в результаті ненадання та/або надання Послуг неналежної якості, що підтверджується відповідно до чинного законодавства України, відшкодовується виключно в межах вартості відповідних Послуг, оплачених Замовником без додаткових штрафів чи відсотків.

4.4.3. Замовник не має права висувати претензії до Виконавця щодо наданих йому послуг тимчасового проживання чи додаткових послуг, які надаються не Виконавцем, а Адміністрацією та встановленими нею Правилами. В разі виникнення питань, побажань чи претензій стосовно надання вищевказаних послуг тимчасового проживання, Замовник повинен врегульовувати їх з Адміністрацією.

 1. КОНФIДЕНЦIЙНIСТЬ. ПЕРСОНАЛЬНI ДАНI

5.1. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» Сторони дають одна одній згоду на обробку, збір, реєстрацію, накопичення, безстрокове зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, знищення, знеособлення персональних даних з первинних джерел (у т.ч. паспортні дані, відомості з документів (про освіту, сімейний стан, склад сім’ї, місце проживання, досвід роботи тощо, відомостей, які надаються про Замовника і його близьких тощо) з метою належного виконання вимог чинного законодавства України, захисту інтересів і прав сторін, забезпечення цивільно–правових відносин; адміністративно-правових, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку та звітності і т.п. Підтвердженням надання згоди на використання персональних даних є момент Акцепту Замовника.

 1. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА УМОВИ ЙОГО ПРИПИНЕННЯ

6.1. Цей Договір набирає чинності з моменту прийняття Виконавцем Акцепту від Замовника та до моменту закінчення надання Виконавцем послуги відповідно до цього Договору.

 1. ПОРЯДОК ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ

7.1. Всі суперечки та спори, що можуть виникнути в процесі надання Послуг Виконавцем, але тільки тих, які мають відношення до Послуг бронювання, у зв’язку з прийняттям, виконанням та/або порушенням положень цього Договору, врегульовуються шляхом переговорів.

7.2. В разі недосягнення згоди шляхом переговорів, Замовник залишає за собою право на пред’явлення обґрунтованих та підтверджених документально претензій, які обов’язково повинні бути розглянуті Виконавцем, з метою врегулювання суперечок та спорів в досудовому порядку.

7.3. В разі недосягнення згоди між Замовником та Виконавцем, шляхом переговорів та неможливості врегулювання в досудовому порядку, всі спори та суперечки вирішуються в судовому порядку за місцезнаходженням Виконавця.

7.4. До відносин між Замовником та Виконавцем, що виникають за даним Договором, застосовуються чинні норми та положення законодавства України.

 1. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. Цей договір регулюється чинним законодавством України.

8.2. Визнання будь-якого положення або пункту даного Договору чи додатків до нього не дійсним, не впливає на дійсність решти положень і умов Договору.

8.3. Виконавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до даного Договору. Зазначені зміни не можуть впливати на вартість та обмежувати якість та обсяг Послуг, що надаються протягом оплаченого терміну надання Послуг.

8.4. Всі нові зміни чи доповнення до цього Договору затверджуються Виконавцем, та можуть бути внесені в нову редакцію Договору, яка буде розповсюджуватись тільки на нові замовлення. Ці зміни не будуть розповсюджуватись на Замовника який вже оплатив Послуги по попередній версії договору.

8.5. Всі зміни до даного Договору набувають чинності з моменту їх публікації на Сайті. Замовники вважаються повідомленими

про внесені до Договору зміни з моменту опублікування цих змін на Сайті Виконавця.

 1. РЕКВІЗИТИ ВИКОНАВЦЯ

ФОП Баглаєнко Юлія Андріївна

ЕДРПОУ 3012905080 ЄДР № 1620343406168 від 23.03.2016р.

P/рахунок в гривні: № UA043515330000026002052216632 в ХАРКIВСЬКЕ ГРУ АТ
КБ ПРИВАТБАНК МФО 351533

Гостиница SunLight 4**** рейтинг составляет 4.8 из 5 , основан на 23 оценках и 15 отзывах.